MENEILLÄÄN OLEVA KILPAILU


KKL:n mestaruuskisa,
Ajalla    1-osa (parikisa) 11.3.- 17.3.2019, 2-osa (nelikisa) 18.3.- 24.3.2019, 6s eu   
Kutsu  

OSA 1
  A-ryhmä   B-ryhmä   Naiset
  Seniori miehet   Seniori naiset
  Veteraani miehet   Veteraani naiset
  Juniorit

OSA 2
  A-ryhmä   B-ryhmä   Naiset
  Seniori miehet   Seniori naiset
  Veteraani miehet   Veteraani naiset
  Juniorit

  Parikisa Tulokset   Nelikisa Tilanne

Kaakon Ranking

Kaakon Ranking   Pistetilanne

Osakilpailu Loviisa 1: Ajalla   9.10.-28.10. ,   Tulokset
Osakilpailu Kotka 1: Ajalla   15.10.-11.11. ,   Tulokset
Osakilpailu Kuusankoski 1: Ajalla   28.9.-12.11. ,   Tulokset

KÄYTÖSSÄ OLEVA OLOSUHDE: tästä

SEURAAVAT KILPAILUT


Kasi-Viiden Kevätkisa,
Ajalla    25.3.- 14.4.2019, 6s eu   

Puulaaki 9,
Ajalla    15.4.- 21.4.2019, 5s am   


TULOKSIA

RKM-Kotkan Erikoiskilpailu,
Ajalla    4.3.- 10.3.2019, 6s eu   Kutsu   Tulokset   Finaalin tulokset

Reissukisa 26,

Bird Games,
Ajalla    21.1.- 27.1.2019, 6s eu   Kutsu   Tulokset   Finaalin tulokset

Loppiaiskisa,
Ajalla    7.1.- 13.1.2019, 6s eu   Kutsu   Tulokset   Finaalin tulokset

Välipäiväturnaus,
Ajalla    20.12.2018- 6.1.2019, 5s am   Kutsu   Tulokset   

Tapanin Kaadot
Ajalla    26.12.2018 , 2s eu   Kutsu   Alkukilpailun tulokset   Finaalin tulokset

Kinkkukisa
Ajalla    10.12.- 19.12. , 5s am   Kutsu
  Tulokset A   Tulokset B   Tulokset Naiset   Tulokset Veteraanit   Finaalin tulokset

Ysi-Kympin Pikkujoulukaadot
Ajalla    3.12.-9.12. , 6s eu, finaali 10.12. klo 18.30   Kutsu   Tulokset   Finaalin tulokset

Pikkujoulukaatojen arpajaisissa kinkut voittivat:
1. Serie G29
2. Serie F67

Finaalin ulkopuolelle jääneiden kesken arvotut 25eur lahjakortit:
29. Minka Mäkelä, ET
102. Heikki Kallio, Kasi-Viis
110. Pekka Kudel, Provikka

FC-Kotkan Syyskisa
Ajalla    19.11.-25.11. , 6s eu, finaali 26.11. klo 18.30   Kutsu   Tulokset   Finaalin tulokset

Liiton Erikoiskilpailu
Ajalla    29.10.-11.11. , finaali 12.11. klo 18.30.   Kutsu   Tulokset   Finaalin tulokset

KoBo:n Ruskakisa
Ajalla    15.10.-28.10. , finaali 29.10. klo 18.30.   Kutsu   Tilanne   Finaalin tulokset

Haukkakisa 2018
Ajalla    1.10.-14.10. , finaali 15.9. klo 18.30.   Kutsu   Tulokset A-ryhmä   Tulokset B-ryhmä   Finaalin tulokset

Kauden Avaus 2018
Ajalla    10.09.-23.09. , 6s eu., finaali 24.9. klo 18.30   Kutsu   Tulokset   Finalistit  Finaalin tulokset


Veteraanien Kesäkisa 2018
Ajalla    22.05.-20.06. ja 23.07.-02.09. 4x4s am, finaali 10.9. klo 18.30  Kutsu   Tilanne   Finalistit  Finaalin tulokset

Meripäiväkisa 2018
Ajalla    23.07.-02.09. 2x4s am , finaali 3.9. klo 18.30  Kutsu   Tilanne   Finalistit  Finaalin tulokset  Suoritukset


Parhaimmat tasoitetut tulokset:
1. viikon: Antero Rautiainen Jytky 1194 (tas. 30)
2. viikon: Kalle Pinomaa ET 1166 (tas. 5)
3. viikon: Anne Kokkola RKM-Kotka 1150 (tas. 65)
4. viikon: Otso Kahila HWT 1120 (tas. 30)




VANHOJA TULOKSIA

KAUSI 2017 - 2018    Tulokset


KAUSI 2016 - 2017    Tulokset

KAUSI 2015 - 2016    Tulokset

KAUSI 2014 - 2015    Tulokset

KAUSI 2013 - 2014    Tulokset

KAUSI 2012 - 2013    Tulokset

KAUSI 2011 - 2012    Tulokset

KAUSI 2011 - 2012    Tulokset

KAUSI 2010 - 2011    Tulokset

KAUSI 2009 - 2010    Tulokset


KILPAILUKALENTERI 2018 - 2019  



PAIKALLISSARJAT 2018 - 2019

M1  8 joukkuetta

ma 01.10.18
ma 22.10.18
ma 19.11.18
ma 17.12.18
ma 21.01.19
ma 11.02.19
ma 04.03.19

M2  8 joukkuetta

ma 17.09.18
ma 08.10.18
ma 05.11.18
ma 03.12.18
ma 07.01.19
ma 04.02.19
ma 18.02.19

Naiset  4 joukkuetta


ma 08.10.18
ma 05.11.18

ma 07.01.19
ma 04.02.19
ma 18.02.19
M1 Pelikaavio Tilanne
M2 Pelikaavio Tilanne
Naiset Pelikaavio Tilanne

PAIKALLISSARJAN VANHOJA TULOKSIA

Kausi 2009-2010  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2010-2011  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2011-2012  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2012-2013  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2013-2014  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2014-2015  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2015-2016  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2016-2017  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2017-2018  
Lopputulokset Runkosarja M1 Runkosarja M2 Runkosarja N
Kausi 2018-2019  
Lopputulokset


KKL-Puulaaki 2018 - 2019

Peliohjelmat Avoin   Naiset

Säännöt   

Puulaaki 1   03.09. - 09.09.
Puulaaki 2   24.09. - 30.09.
Puulaaki 3   12.11. - 18.11.
Puulaaki 4   26.11. - 02.12.
Puulaaki 5   26.12. - 06.01.
Puulaaki 6   14.01. - 20.01.
Puulaaki 7   28.01. - 03.02.
Puulaaki 8   25.02. - 03.03.
Puulaaki 9   15.04. - 21.04.

Sarjatilanteet
Lohko 1     Tilanne
Lohko 2     Tilanne
Lohko 3     Tilanne
Naiset lohko 1       Tilanne

Puulaakikarsinta 2017-2018    Tulokset

Puulaakikarsinta 2016-2017    Tulokset

Puulaakikarsinta 2015-2016    Tulokset

Lopputulokset 2011-2012    Avoin   Naiset
Lopputulokset 2012-2013    Avoin   Naiset
Lopputulokset 2013-2014    Avoin   Naiset
Lopputulokset 2014-2015    Avoin   Naiset
Lopputulokset 2015-2016    Avoin   Naiset
Lopputulokset 2016-2017    Avoin   Naiset
Lopputulokset 2017-2018    Avoin   Naiset
   
Lohkojaot kaudella 18-19

VETERAANIEN PAIKALLISSARJA 2018 - 2019

LOHKO 1  8 joukkuetta
26.09.2018
14.11.2018
28.11.2018
16.01.2019
30.01.2019
27.02.2019
20.03.2019



LOHKO 2  6 joukkuetta

15.11.2018
29.11.2018
17.01.2019

27.02.2019
21.03.2019

Pelit keskiviikkoisin ja torstaisin alkaen klo 10.00.



Peliohjelma 18/19 Tulokset Lohko 1, 15/16 Tulokset Lohko 2, 15/16 Tulokset Lohko 1, 16/17 Tulokset Lohko 2, 16/17 Tulokset Lohko 1, 17/18 Tulokset Lohko 2, 17/18 Tulokset Lohko 1, 18/19 Tulokset Lohko 2, 18/19






Siirry: sivun alkuun   etusivulle